Наукова інтернет-конференція

16 квітня кафедра технологій виробництва і професійної освіти провела І Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію студентів та молодих вчених.

Під час І Всеукраїнської наукової інтернет-конференції студентів та молодих вчених ,,Сучасні технології виробництва і професійна освіта: тенденції та інноваціїˮ учасники працювали в межах 7 наукових секцій:

1. 1. Розвиток професійної освіти: стан, проблеми, перспективи;
  2. 2. Сучасні технології в системі освіти та науки;
  3. 3. Технологічна освіта в контексті Нової української школи;
  4. 4. Прикладне матеріалознавство та інноваційні технології в автомобільній галузі;
  5. 5. Сучасні агротехнології: тенденції та інновації;
  6. 6. Теоретичні та практичні аспекти розвитку технологій виробництва, товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів;
  7. 7. Сучасні проблеми та інноваційні розробки харчової промисловості та ресторанного господарства.

У роботі конференції взяли участь більш ніж 200 студентів. До конференції долучились студенти ДЗ ,,Луганський національний університет ім. Тараса Шевченкаˮ, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Хмельницького національного університету, Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка, Національного технічного університету ,,Харківський політехнічний інститутˮ, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету ,,Запорозька політехнікаˮ, Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Матеріали конференції були розміщені на офіційному вебфорумі конференції. Протягом доби учасники конференції залишили близько 500 коментарів під матеріалами конференції. Вони мали змогу задати питання безпосередньо авторам і отримати на них відповіді. До дискусії долучались і керівники наукових робіт студентів. Обговорення вийшло жвавим і змістовним.

Матеріали конференції були обговорені на засіданні кафедри ТВіПО в режимі Skype зв’язку.

Підготовлені, в рамках роботи інтернет-конференції, наукові статті будуть надруковані у виданні ,,Науковий пошук молодих дослідниківˮ, а наукові тези учасників конференції за напрямами конференції будуть оформлені у збірник наукових праць.

Учасники конференції лишилися задоволеними ходом і результатами конференції. А студенти кафедри ТВіПО висловили бажання долучитись до аналогічних заходів, які будуть проводити інші ЗВО.

Студенти і професорсько-викладацький склад кафедри ТВіПО дякують усім студентам і молодим вченим, які взяли участь у конференції та бажають усім міцного здоров’я, творчих успіхів і нових вражень.

Кафедра технологій виробництва
і професійної освіти НН ІТОТТ