Інтернет-конференція в режимі online

16-17 квітня у навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулася інтернет-конференція в режимі online.

IV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція ,,Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молодіˮ проходила в рамках Днів науки у режимі Online. Понад 100 студентів з різних закладів вищої освіти України взяли участь.

З вітальним словом до учасників звернулися директор НН ІФВС Юрій Полулященко та завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Олена Соколенко.

Пленарне засідання відкрила голова наукової комісії НН ІФВС, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Олена Отравенко. Програма конференції складалася з пленарного засідання ,,Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молодіˮ та роботи секцій ,,Сучасні проблеми підготовки здобувачів у закладах  освітиˮ, ,,Проблеми здоров’я, фітнесу та рекреаціїˮ.

Тематика виступів була різнопланова і розкрила актуальні питання фізичного виховання, здоров’я і спорту. На секційних засіданнях студентська молодь НН ІФВС та здобувачів інших закладів вищої освіти показала науковий, культурний, інтелектуальний потенціал з питань фізичного виховання, збереження і зміцнення здоров’я, спортивного тренування. Активну участь у конференції взяли здобувачі вищої освіти ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченкаˮ, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, ВП ,,Лисичанський педагогічний коледж ДЗ ЛНУ імені Тараса Шевченкаˮ, КУ ,,Харківська гуманітарно-педагогічна академіяˮ Харківської обласної ради, Національного університету ,,Запорізька політехнікаˮ та ін.

За підсумками конференції видано збірник наукових праць студентів ,,Науковий пошук молодих дослідниківˮ № 2. 2020.

Студенти ретельно готували доклади та презентації. Робота на конференції була насиченою, плідною, цікавою, конструктивною. Вона сприяла визначенню перспективних напрямків підвищення якості навчання учнівської та студентської молоді, виявлення обдарованої молоді для подальшої наукової діяльності.

Всі  студенти отримали сертифікати учасника конференції.

Оргкомітет конференції бажає всім учасникам подальших творчих звершень і натхнення!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту