Міс коледжу 2020

У переддень всесвітнього свята 8 березня у Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся захід ,,Міс коледжу 2020ˮ.

Весною пробуджуються до життя перші квіти. А жінка – це саме та квітка, що випромінює світло, створює затишок, дарує тепло і радість всім навколо.

Чарівними претендентками на звання Міс коледжу 2020 року стали:

• Аліна Жабко, студентка 3 курсу спеціальності ,,Початкова освітаˮ;
  • Карина Овчаренко, студентка 1 курсу спеціальності ,,Дизайнˮ;
  • Вікторія Рибʹянець, студентка 2 курсу спеціальності ,,Дизайнˮ;
  • Карина Мацнева, студентка 3 курсу спеціальності ,,Середня освіта (Фізична культура)ˮ;
  • Поліна Юхнова, студентка 1 курсу спеціальності ,,Дизайнˮ;
  • Викторія Бикадорова, студентка 2 курсу спеціальності ,,Дизайнˮ;
  • Ганна Кучерявенко, студентка 1 курсу спеціальності ,,Початкова освітаˮ.

На початку до усіх присутніх звернувся голова вченої ради Віталій Курило: ,,Я хочу привітати усіх наших жінок, співробітниць нашого університету з наступаючим святом 8 березня. Ми пам’ятаємо про Вас щодня, про наших дружин, мам, кого цінуємо й цілуємо. Будьте красивими, здоровими, щасливими й коханими. Жінки – ви прекрасні!ˮ.

Дівчата проявляли себе з найкращої сторони. Починаючи з 1-го конкурсу дефіле ,,Перше враженняˮ конкурсантки вражали своєї красою та харизматичністю.

У ,,Візитівціˮ претендентки представляли себе, демонструючи свої фото та захоплення. Під час конкурсу ,,Сім відтінків янголаˮ кожна дівчина продемонструвала глядачам власноруч зроблені крила янгола. У цей момент здавалося ніби янголи спустилися на сцену… Неймовірно ефектно та красиво!

Вражали конкурсантки й своїми талантами. Так, Аліна Жабко, Карина Овчаренко, Карина Мацнева та Ганна Кучерявенко продемонстрували свої хореографічні здібності, Вікторія Рибʼянець вирішила стати перукарем-стилістом й тому представила свою творчу роботу, Поліна Юхнова співала пісню ,,Сміливих дівчатˮ, а Вікторія Бикадорова презентувала творчі роботи з живопису.

Останнім конкурсом стало дефіле у вечірніх сукнях. Дівчата разом зі своїми супутниками демонстрували свою елегантність та жіночність, а неповторні сукні це підкреслювали.

Оцінювало конкурсанток невблаганне журі: директор коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка  Наталія Мотунова, голова первинної профспілкової організації Володимир Мороз, власниця агенства ,,Бомбаˮ Тетяна Лиманська, директор компанії ,,Оріфлеймˮ у м. Старобільськ Анжеліка Жеребілова та доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Олександр Ливацький.

Підтримували конкурсанток вокалісти Артур Онищенко, Дмитро Вороньков,  Валерія Суріна, Ганна Дорошенко з Вікторією Лисенко, хореографічні колективи ,,Роялˮ, ,,Інспрейшенˮ та ,,Грин Стайлˮ.

Гості заходу прийшли не з пустими руками. Напередодні концерту представники компанії ,,Оріфлеймˮ розігрували лотерею, а на концерті підводили підсумки. Щасливчики, яким пощастило з номерком, отримали цікаві подарунки. Представники від ,,Бомбаˮ подарували дівчатам букети з повітряних кульок. (фото лот 2)

Найхвилюючим моментом став процес визначення переможців. Директор КЛНУ Наталія Мотунова наголосила, що обрати кращу було дуже складно, й для журі всі конкурсантки вже переможниці!

За підсумками, Міс Грацією стала Аліна Жабко, Міс Артистизм – Карина Мацнєва, Міс Креативність – Вікторія Рибянець, Міс Елегантність – Карина Овчаренко, Міс Чарівність – Поліна Юхнова. Міс глядацьких симпатій стала Карина Овчаренко. Віце-міс коледжу 2020 року стала Ганна Кучерявенко, а Міс коледжу 2020 – Вікторія Бикадорова.

Вітаємо всіх учасниць й бажаємо краси душі та невгамовного щастя.

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка