Благодійна акція

5 березня у НН ІПП пройшла благодійна акція «Подаруй дитині життя!» для організації допомоги онкохворим дітям.

Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих дітей, адже Україна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак.  Багато дітей дуже важко і довго хворіють. І всім їм потрібна допомога.

5 березня в навчально-науковому інституті педагогіки і психології пройшла благодійна акція «Подаруй дитині життя!» для організації допомоги  онкохворим дітям. В акції та ії підготовці взяли участь викладачі та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.  Студенти НН ІПП 1-3 курсів, коледжу ЛНУ переглянули відеоролик про проблеми лікування онкохворих дітей, провели благодійний ярмарок, на якому зібрали кошти та перерахували їх  в медичний центр для онкохворих дітей. На ярмарку були присутні викладачі та студенти різних структурних підрозділів університету. Ярмарку відкрили проректор з науково-педагогічної роботи О.І.Бабічев, голова профспілки В.П.Мороз, заступник  директора з соціально-гуманітарної роботи  НН ІПП В.Ф.Пушко.

Акція дала можливість  задуматися кожному над тим – скільки коштує життя дитини? І зрозуміти, що воно безцінне.

Ми не повинні залишатися байдужими до біди родин, в яких є важко хворі діти. Співчуття, підтримка та благодійна допомога дозволить усім нам разом змінити життя не однієї дитини та її сім’ї на краще.

За інформацією НН ІПП