Змагання з бадмінтону

20 лютого в НН ІФВС відбулися змагання з бадмінтону.

20 лютого відбулися змагання серед студентів та працівників навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту з бадмінтону, які присвячені 99-й річниці заснування ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченкаˮ.

І місце серед чоловіків посів Богдан Самарін, студент 2 курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт. Спортˮ, ІІ місце – Дмитро Моргосліп, студент 4 курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт. Спортˮ. ІІІ місце – Віктор Степаненко, викладач кафедри спортивних дисциплін.

Цікаві ігрові баталії проходили й серед жінок, по коловій системі змагань. І місце посіла Любов Новікова, студентка 1 курсу магістратури, спеціальності ,,Середня освіта. Фізична культураˮ, ІІ місце – Ліна Бугайова, студентка 4 курсу, спеціальності ,,Середня освіта. Фізична культураˮ, ІІІ місце – Юлія Жигайлова студентка 4 курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт. Спортˮ.

По завершенню змагань, переможці та призери отримали корисні призи, пам’ятні календарі та грамоти від директорату навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

Навчально-науковий
інститут фізичного виховання і спорту