Театралізоване дійство

15 лютого студентська соціальна служба ЛНУ імені Тараса Шевченка під керівництвом Олени Духової завітала до благодійного фонду ,,СОС Дитяче містечкоˮ.

День святого Валентина – це прекрасне свято, коли хочеться дарувати своє кохання усім-усім, і, в першу чергу, дітям. Це маленькі янголятка, які вірять у дива й чекають їх здійснення.

Так, у цей найромантичніший день у всьому Світі, за ініціативою студентської соціальної служби Луганського національного університету імені Тараса Шевченка в благодійному фонді ,,СОС Дитяче містечкоˮ відбулося театралізоване дійство.

Студенти-волонтери Олена Глущенко, Олександр Какапіч, Валерій Пижов та Роман Бордюг під керівництвом Олени Духової перевтілилися в образи чорта та янгола й розповіли малятам легенду про священника Валентина та походження цього свята, пограли з ними у веселі дитячі ігри та провели конкурси.

Життєрадісні малята охоче брали участь і легко виконували усі поставлені завдання. У дискусії на тему ,,Чи існує кохання?ˮ діти активно висловлювали свої думки й намагалися переконати в цьому один одного. Наприкінці заходу, волонтери подарували дітям валентинки та солодкі подарунки.

Діти – це справжнє щастя, тому проводити такі заходи одне задоволення. Вони наповнюють нас добротою й коханням, особливо, в це яскраве свято.

Завідувач студентської соціальної служби Олена Духова