Чергова перемога

Викладачі та студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у відкритому командному регіональному турнірі з настільного тенісу.

09 лютого на базі спортивного комплексу ,,Олімп” у м. Кремінна відбувся черговий, 6 тур відкритого командного регіонального турніру Федерації Кремінського району з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 29 команд зі східних областей України. І знову, найсильнішими стали гравці команди навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту нашого університету!

Не зазнавши жодної поразки в груповому етапі, наша команда впевнено вийшла до фіналу з першого місця. У фінальних зустрічах команді ,,ІФВіС” склали конкуренцію досвідчені гравці команд ,,Олімп” (м. Лиман), ,,Оксамит” (м. Краматорськ) та команда ,,Тіса” (м. Сєвєродонецьк). Хоча фінал і не був для наших гравців легкою прогулянкою, та все ж молодість перемогла досвід, і перемогу святкує навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту!

В складі команди ,,ІФВіС” грали: Павло Гордієнко – заступник директора, Кожем’якін Євген – магістрант спеціальності фізична культура і спорт, Мінін Олександр – студент 3-го курсу спеціальності ,,Середня освіта. Фізична культура”.

За три тури до кінця турніру університетська команда посідає загальне третє місце.

Відзначимо, що Олександр Мінін зі своїми вихованцями (Матюніною Веронікою та Шередогою Сонею) після перемоги на Чемпіонаті України здобули право виступати у етапі Чемпіонату Європи в Чехії.

Вітаємо наших спортсменів з високим результатом та бажаємо подальших успіхів!

За інформацією НН ІФВС