Засідання ректорату

Сьогодні в ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося планове засідання ректорату.

На порядку денному було розглянуто питання про стан і перспективи розвитку ВП „Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка”.

Заслухавши та обговоривши доповідь директора коледжу Михайла Сапіжака, ректорат відзначає, що освітня діяльність у коледжі здійснюється на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України.

ВП ,,Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка” готує фахівців на основі базової загальної середньої освіти зі спеціальностей „Дизайн”, „Економіка. Економіка підприємства”; на основі повної загальної середньої освіти – „Дизайн”, „Економіка. Економіка підприємства”, „Облік і оподаткування. Бухгалтерський облік”; на основі ОКР кваліфікований робітник – „Дизайн”, „Облік і оподаткування. Бухгалтерський облік”. Навчання здійснюється за денною й заочною формами. Контингент студентів становить 147 осіб, зокрема денної форми навчання – 122 особи, заочної – 25 осіб. Для організації освітнього процесу коледж використовує площі ВП ,,Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка”, що в цілому достатньо для забезпечення якісного освітнього процесу. Освітня діяльність коледжу спрямована на надання якісної фахової передвищої освіти та забезпечення безперервного професійного розвитку персоналу на засадах студентоцентрованого навчання. Протягом 2019 р. Брянківський коледж сформував власний книжковий фонд навчальної літератури зі 194 підручників та посібників. Практичну підготовку студентів забезпечує проходження різних видів практик: навчальної, технологічної, навчально-виробничої, переддипломної. Базами для проведення навчально-виробничої та переддипломної практик є підприємства й організації, з якими укладено 31 договір.

За останній рік викладачі й студенти коледжу взяли участь у десяти міжнародних, всеукраїнських, регіональних конференціях з актуальних тем інклюзивної освіти й педагогіки, міждисциплінарних та професійних конкурсах.

Діяльність студентського самоврядування спрямована на створення сприятливого освітнього середовища, залучення студентів до активної соціально-гуманітарної роботи.

В обговоренні цього питання взяла участь в.о. завідувача відділу управління якістю освітньої діяльності Маргарита Кравченко, яка зазначила, що на сьогодні проблемними в роботі коледжу залишаються декілька питань, які потребують вирішення: внесення змін до установчих документів та положень дорадчих органів у зв’язку з набуттям чинності Закону України „Про фахову передвищу освіту”; розробка навчально-методичного забезпечення з урахуванням стандартів підготовки фахових молодших бакалаврів; розробка програм співпраці з потенційними роботодавцями; удосконалення профорієнтаційної роботи з учнями 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та ін.

Серед різного було розглянуто питання про внесення змін до складу ректорату; про порушення клопотання перед вченою радою щодо присвоєння почесних звань університету і нагородження почесною грамотою; про відзначення викладачів і співробітників грамотою і подякою університету з нагоди 99-ої річниці з дня заснування Луганського національного університету імені Тараса Шевченка”.

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка