Вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

Шановні студенти, викладачі, співробітники, випускники, аспіранти й докторанти нашого славетного університету, щиросердно вітаємо Вас з прийдешніми новорічними святами.

2019 рік подарував нам багато щасливих моментів та приводів для радості, приніс величезну кількість наукових здобутків та прославив наш університет у багатьох напрямках. Наукові конференції, творчі виставки, спортивні досягнення – все це ваші здобутки, які прославляють нашу Альма-матер і надихають на нові досягнення.

Ми вдячні Вам за розуміння, підтримку, довіру, неоціненний вклад у розвиток університету, кропітку працю, за те, що Ви повністю віддаєтеся рідній праці та звеличуєте славу ЛНУ імені Тараса Шевченка в усіх куточках країни.

Вітаємо Вас з Новим 2020 роком й Різдвом Христовим і бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалювати свої знання й вміння та ділитися ними з оточуючими.

Хай Новий рік Щура подарує Вам море щастя, тепла, натхнення і невичерпний потік енергії для досягнення найзаповітніших цілей! Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо кожному із Вас побільше непередбачуваних див, чарівних історій, веселих моментів, любові, доброти, світла й миру! Нехай Вас переповнює жага до нових звершень та щира радість від життя.

Залиште всі негаразди позаду й рішуче вступайте у Новий 2020 рік!

З повагою голова вченої ради Віталій Курило
та ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко