Новорічні дива

20 грудня відбулася прем’єра казки для дорослих ,,Новорічні диваˮ.

Наближення нового року – найочікуваніший і хвилюючий момент зимових свят.

Старобільська дитячо-юнацька бібліотека та театральна студія ,,Бравоˮ, учасниками якої є студенти НН ІІМВСПН, представили глядачам прем’єру казки для дорослих ,,Новорічні диваˮ.

На сцені гості побачили яскраве, видовищне, фантастичне попурі з таких знайомих та улюблених нами з дитинства казок. Кожен образ та їх сучасна інтерпретація у виконанні студентів зривали гучні оплески та щирий сміх глядачів. Усі ми хочемо напередодні Нового року поринути в атмосферу казки та дива. Студентам НН ІІМВСПН це вдалося на сто відсотків.

Організовувати дозвілля треба яскраво та весело не лише для дітей, а й для дорослих! Це свято стало незабутнім дійством як для організаторів, так і для гостей, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає новорічного дива, здійснення усіх мрій та побажань.

Нехай кожна людина, кожен мешканець Старобільщини та України отримає бажане і всі їхні мрії обов’язково здійсняться.

Навчально-науковий інститут
історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук