День абітурієнта

Сьогодні у ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся День абітурієнта.

День абітурієнта – це чудова можливість для випускників ознайомитися з обраним навчальним закладом, переліком спеціальностей та особливостями вступу.

Так, сьогодні майбутніх абітурієнтів у головному університетському корпусі зустрічали директори, декани та викладачі інститутів, факультетів, коледжів, регіонального центру професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Після реєстрації учасників, абітурієнти мали можливість поспілкуватися з представниками кожного структурного підрозділу, дізнатися особливості вступу та можливості працевлаштування. Молодь познайомили зі структурою університету, умовами й особливостями навчання та дозвілля.

На початку прес-конференції з вітальним словом до випускників та їх батьків звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Ужченко: ,,Я гадаю, наша з вами сьогоднішня зустріч не випадкова, бо Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є найвідомішим та найстарішим закладом вищої освіти в Луганській областіˮ.

Під час прес-конференції відповідальний секретар приймальної комісії Ярослава Юрків ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної кампанії-2020 року. Майбутні студенти, в свою чергу, мали змогу активно ставити питання та отримувати на них відповіді.

По закінченню прес-конференції випускники, які вже визначилися з майбутньою спеціальністю, мали змогу поближче ознайомитися із обраним структурним підрозділом.

Наступний День абітурієнта заплановано на 25 січня. Тож, робіть правильний вибір і вступайте до нашого закладу вищої освіти! НАША освіта – гарантія ВАШОГО успіху!

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка