Робота експертної групи

У період 16-18 грудня у НН ІФМІТ працювала експертна група з акредитаційної експертизи.

Зустрічі проводилися згідно з програмою виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти ,,Комп’ютерні мережіˮ.

Під час роботи, члени експертної групи к.т.н., доц. Олександр Жаданос, д.т.н., доц. Михайло Стрельбіцький, магістрант Сергій Шкрабак провели ряд зустрічей із гарантом освітньої програми, д.т.н., проф. Олександром Меняйленком, директором НН ІФМІТ к.т.н., доц. Геннадієм Могильним та заступником директора з навчальної роботи Володимиром Донченком. Зустрічалися й обговорювали перспективи покращення освітньої програми та напрямки покращення конкурентоспроможності випускників спеціальності 123 ,,Комп’ютерні мережіˮ також із учасниками освітнього процесу, а саме науково-педагогічними працівниками, які безпосередньо відповідають за зміст освітньої програми, адміністративним персоналом (представником приймальної комісії, представниками відділу ліцензування, із керівником навчального відділу та іншими), випускниками ОП, здобувачами вищої освіти, з представниками студентського самоврядування та роботодавцями, що залучені до здійснення процедур внутрішнього забезпечення якості освітньої програми.

Члени експертної групи приділили увагу матеріально-технічній базі, що використовується під час реалізації освітньої програми та оглянули навчальні аудиторії й лабораторії.

На цьому робота експертної групи не завершується. У найближчий час планується проведення ще ряду зустрічей.

Навчально-науковий інститут
фізики, математики та інформаційних технологій