Звіт самоврядування

У НН ІЕБ 19 грудня відбулося засідання студентів та звіт студентського самоврядування про виконану роботу.

Студентське самоврядування навчально-наукового інституту економіки та бізнесу – об’єднання студентської молоді, яке включає декілька секторів. Представники кожного сектору відповідають за певний напрям роботи.

19 грудня студенти інституту економіки та бізнесу зібралися разом аби ознайомитися з роботою самоврядування, їх досягненнями та проблемами. На початку засідання присутніх привітав заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Олег Черниш. Він подякував студентам за активність, підтримку та висловив надію на подальшу плідну роботу.

Далі до присутніх звернувся голова студентського самоврядування інституту Ілля Каменюка. Він ознайомив студентів з метою, напрямами та основними завданнями роботи самоврядування у 2019-2020 навчальному році. Також Ілля розповів про перспективи діяльності студентського самоврядування у майбутньому.

Після цього свої звіти представили голови кожного сектору студентського самоврядування навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Так, голова культ-масового сектору Єлизавета Безпала розповіла про заходи, в яких брали участь студенти у І півріччі 2019-2020 н.р. Головною культурною подією для молоді став конкурс ,,Алло, ми шукаємо талантиˮ, під час підготовки до якого об’єднали свої зусилля студенти та викладачі.

Марія Солошенко, голова художнього сектору, виступила з доповіддю про основні напрями діяльності. Так, студенти протягом півріччя підготували декілька плакатів та композицій. Під час засідання самоврядування молодь прийняла рішення розширити сферу діяльності сектору.

Голова соціального сектору Анастасія Дягилєва ознайомила присутніх з благодійними акціями, до яких долучилися студенти. Так, студентська молодь збирала речі для дітей-сиріт, взяла участь у заходах до Дня боротьби зі СНІДом, а також привітала дітей у Старобільській районній лікарні в День святого Миколая.

Далі виступив голова спортивного сектору Данило Карона. Він ознайомив присутніх з досягненнями спортсменів інституту та проблемами, які наразі існують у секторі. Так, призові місця регулярно займає жіноча команда з волейболу. Але є певні проблеми у підготовці чоловічої команди.

Марія Вороніна, голова наукового сектору студентського самоврядування розповіла про конференції, які відбулися в інституті економіки та бізнесу. Але поряд з тим у секторі існують ряд проблем. Так, необхідно приділяти більше уваги інформуванню студентської молоді про наукові конференції, можливості для публікації наукових статей та тез.

Голова прес-служби інституту Валерія Ткаченко ознайомила студентів з тим, як інститут презентовано у соціальних мережах. Так, завдяки зусиллям прес-служби було створено сторінки у соціальних мережах, де регулярно оновлюється інформація. Але є певні проблеми з підготовкою інформаційних матеріалів. Для вирішення цього питання до сектору включили ще двох студентів, які будуть докладати зусиль для більш ґрунтовної підготовки матеріалів та публікацій.

Найбільш обговорюваним став виступ голови студентської ради гуртожитку Вікторії Ковтун. Вона розповіла про власну діяльність та проблеми, з якими стикаються студенти, що мешкають у гуртожитках. Студенти жваво обговорювали доповідь та акцентували увагу на питаннях, які потребують вирішення.

Загалом роботу студентського самоврядування було визнано задовільною. Студентська молодь ставила питання та підсумувала, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

Навчально-науковий інститут економіки та бізнесу