Засідання Наглядової ради

Сьогодні, 19 грудня, у м. Київ відбулося засідання Наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка під головуванням голови Наглядової ради, Керівника Апарату Офісу президента України Олексія Дніпрова.

На засіданні було заслухано звіт ректора університету Сергія Савченка     «Про підсумки роботи ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за 2019 рік та основні завдання на 2020 рік». В обговоренні доповіді взяли участь голова Наглядової ради, Керівник Апарату Офісу президента України Олексій Дніпров, голова вченої ради ЛНУ імені Тараса Шевченка Віталій Курило, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, а також Юрій Клименко, Сергій Лизанець, Олег Шевчук, Алієв Елін Алі огли.

Звіт ректора було схвалено одноголосно та висловлено пропозиції щодо подальшого розвитку університету. Також було наголошено про необхідність державної та громадської підтримки університету.

Наприкінці засідання члени Наглядової ради привітали ректора та колектив університету з успішною роботою та побажали подальшого процвітання у Новому 2020 році.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка