Святий Миколай завітав до школу-інтернату

Студенти НН ІФВС привітали дітей Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату зі святом Святого Миколая.

19 грудня відзначають День Святого Миколая. Це один з найбільш шанованих Святих у світі. В Україні з давніх-давен у кожного віруючого в будинку була ікона святого Миколая. Він є ,,зразком віри, прикладом доброти і вчителем смиренняˮ. Люди вірять, що Микола творив добро в земному житті і тепер простягає руку допомоги всім, хто в біді або просить його про заступництво.

Традиційно, третій рік поспіль, студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту вітають зі святом Дня Святого Миколая дітей Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Цього року студенти підготували для вихованців інтернату цікаву та повчальну казку про пошуки Святого Миколая.

На сцені виступали казкові герої, які дуже сподобалися дітям та викладачам закладу, а саме 7 гномів та Білосніжка, онук Святого Миколая, фея, щирі та цікаві ведучі, які керували казкою увесь час та багато інших героїв.

Вихованці школи-інтернат охоче брали участь у казці, деяким з дітей випала можливість стати частиною свята та побути казковими героями у вигляді ляльок. Діти, з захопленістю, дивилися на різні дійства, які проходили на сцені.

У відповідь, вихованці закладу подарували різні вірші на казкову та зимню тематику, а також цікавий та яскравий танок.

Захопившись цим настроєм, студенти подарували безліч подарунків для вихованців. Наприкінці зустрічі, студенти мали можливість поспілкуватися та зробити загальне фото з дітьми.

Студенти нашого вишу побажали дітям усього найкращого та пообіцяли прийти через рік.

Навчально-науковий інститут

фізичного виховання і спорту