Посвята в студенти

12 грудня 2019 року в НН ІІМВСПН відбулася урочиста посвята в студенти.

Посвята в студенти – це найвідповідальніший момент в житті кожного першокурсника, коли вони починають розуміти, що стали частинкою великої родини. Це свято є традиційним у навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук та проводиться у структурному підрозділі наприкінці І навчального семестру.

На початку заходу з привітальним словом до усіх присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Леонід Ваховський, який побажав першокурсникам займатися саморозвитком, знайти своє місце в житті й прославляти рідний інститут, а найголовніше – гордитися тим, що вони будуть випускниками НН ІІМВСПН.

Привітав винуватців свята й директор НН ІІМВСПН Антон Бадер: ,,Посвята в студенти завжди була улюбленим святом наших студентів, тому що саме в посвяті реалізуються наші найяскравіші ритуали та традиції. Той, хто пройшов цей ритуал, назавжди запам’ятає цей день. Я гордий за те, що сьогодні наша дружня родина поповниться такою потужною плеядою першокурсників. Студенти, носіть з гордістю це звання – звання студента навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук!ˮ.

Цього дня за активну життєву і громадянську позицію нагородили почесними грамотами найстаранніших студентів.

Святкова програма була насичена гумористичними та хореографічними номерами. Студенти-старшокурсники розіграли веселі мізансцени зі студентського життя та давали першокурсникам поради та настанови. Так, збірна 2 курсу розповіла про переваги свого віку та станцювали запальний танець. Студенти 3 курсу виступали з креативним кавером на пісню групи Віа Гра, зазначивши, що будуть регулярно його повторяти. За традицією, 4 курс показав театралізовану казку, де згадали прізвища першокурсників.

Вітали винуватців свята й ініціативна група інституту ,,Інвенторсˮ, команда Ліги Сміху ,,А шо, Why not?ˮ, Леонід Ваховський з піснею ,,Я прийшов до тебе зовсімˮ та Центр культури та дозвілля ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Cтуденти 1 курсу також не залишилися осторонь. У відповідь старшокурсникам, вони станцювали сучасний танець та ніжний вальс.

Найемоційнішим моментом була, власне, посвята у студенти. При вимкненому світлі першокурсники промовляли клятву й присягали шанувати і оберігати традиції університету та плідно працювали задля його розвитку.

Наприкінці заходу, директорат НН ІІМВСПН разом зі студентами-старшокурсниками розіграли мініатюру на тему ,,Перескладання іспиту з історії Україниˮ, перевтілившись у нові ролі.  А, наостанок, виконали гімн інституту, об’єднавшись в одну велику, дружню й згуртовану родину.

Вітаємо вас, першокурсники, й бажаймо яскравих та емоційно-насичених студентських років!

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка