Екскурсія на ,,Полтавське телебаченняˮ

3 грудня студенти НН ІКМ відвідали канал ,,Полтавське телебаченняˮ.

Студенти інституту культури та мистецтв отримали цікавий досвід роботи у студії, записів у прямому ефірі, а також дізналися, як працює телеканал зсередини.

Екскурсію провів студент 4 курсу спеціальності ,,Аудіовізуальне мистецтво та виробництвоˮ Олег Демиденко. На початку екскурсії студенти побачили ньюз-рум – головну локацію каналу, де відбувається робота журналістів, які пропонують та обговорюють інформаційні приводи та моніторять новини міста та області. Олег запропонував студентам самотужки вигадати інформаційні приводи та розповів, як їх правильно формулювати; також він розповів, як телеканал отримує новини від інсайдерів, щоб опрацьовувати найактуальнішу інформацію якомога швидше.

Далі студенти потрапили у кімнату звукозапису, апаратну, кімнату очікування біля локації для прямих ефірів, а також операторську. Завершенням екскурсії стала пропозиція спробувати свої сили у записі прогнозу погоди в режимі реального часу, де кожен зміг відчути себе журналістом та трохи зіркою телебачення. Записати прогноз виявилося доволі непросто, адже у кадрі кожен виглядає зовсім не так, як звик себе сприймати.

В кінці оператори потішили студентів різними фонами для зйомок, де студенти досхочу нафотографувалися та побачили себе на великих моніторах серед африканської савани, на вулицях Нью-Йорка, а також у відкритому космосі.

Навчально-науковий інститут

культури та мистецтв