День абітурієнта

30 листопада в ЛНУ імені Тараса Шевченка пройшов перший у цьому навчальному році День абітурієнта.

Зустрічі з абітурієнтами є традиційними для університету, адже це чудова можливість для школярів та їхніх батьків ближче познайомитися зі структурою університету, з умовами й особливостями навчання, освітньою сферою, отримати інформацію щодо особливостей вступної кампанії та відчути неповторну атмосферу нашої Альма-матер.

Сьогодні, після реєстрації учасників, майбутні вступники зустрілися з директорами, деканами  та викладачами інститутів та факультетів, які ознайомили їх із переліком спеціальностей, особливостями навчання та студентського життя, а також розповіли про перспективи працевлаштування наших випускників.

Під час прес-конференції, присвяченої особливостям вступної кампанії-2020 з вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Сергій Савченко. ,,Незважаючи на вимушену евакуацію на Старобільщину, де університет знаходиться шостий рік, ми зберегли свій освітній, науковий, творчий потенціал та займаємо провідне місце серед кращих закладів вищої освіти в Україні!”, – наголосив ректор. Також Сергій Вікторович у своєму виступі розповів про переваги навчання в університеті, наявність усіх умов для всебічного розвитку студента, про матеріально-технічну базу, умови навчання та здобуття якісної освіти.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ярослава Юрків ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2020 року.

Цього дня присутні мали можливість задати питання, які для них були актуальними, а викладачі та адміністрація університету, в свою чергу, надали їм вичерпні відповіді. Так, цікавилися умовами проживання у студентських гуртожитках, кількістю бюджетних місць в університеті, організацією дозвілля студентів та інше.

Після закінчення прес-конференції на абітурієнтів чекали директори інститутів, декани факультетів та викладачі університету, які більш докладно розповіли про особливості навчання у структурних підрозділах.

Дорогі абітурієнти, чекаємо вас на наступний День абітурієнта, який відбудеться 21 грудня, та вже в лавах першокурсників. Зробіть правильний вибір і станьте студентами ЛНУ імені Тараса Шевченка! Адже, НАША освіта – гарантія ВАШОГО успіху!

Ірина Бахмет, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка