Нові рекорди на Чемпіонаті світу з пауерліфтінгу

Випускники навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту успішно виступили на Чемпіонаті світу з пауерліфтінгу.

У м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) завершився  Чемпіонат світу  з пауерліфтингу.

Перший чемпіонський  титул у скарбничку збірної команди України, здобув випускник Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, Микола Бараннік у ваговій категорії до 83 кг.

Отримавши  срібну медаль у присіданні з результатом 365 кг та бронзову медаль в жимі, Микола був недосяжним для суперників у третьому виді програми – тязі. За сумою триборства  927, 5 кг вперше у своїй кар’єрі здобув титул чемпіона Світу! Підготували Чемпіона теж наші випускники А.М. Урбан  та В.М. Урбан.

Вітаємо спортсмена і тренерів та бажаємо подальших перемог!

Другий наш випускник, Бичков Олексій став героєм Чемпіонату у ваговій категорії до 120 кг.

Лише у присіданні спортсмен поступився першою сходинкою п’єдесталу,  підкоривши 417, 5 кг. У жимі ж, без шансів на конкуренцію для суперників, Олексій зафіксував 327, 5 кг, а 387,5 кг у тязі принесли йому ще одну малу  золоту нагороду та п’ятий титул чемпіона Світу! А сума 1132,5 кг тепер являється новим світовим рекордом!

У командному заліку наша чоловіча збірна посіла ІІ місце.

У Чемпіонаті брала участь також   студентка 2 курсу спеціальності ,,Фізична культура і спорт. Спортˮ   Дар’я Русаненко. Вона посіла 11 сходинку у категорії до 84 к. Спортсменка вперше брала участь у ,,доросломуˮ чемпіонаті у свої 18 років, і лише два місяці тому стала чемпіонкою світу серед дівчат. Дар’я  у сумі триборства 540 кг встановила новий рекорд України серед дівчат.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Навчально-науковий інститут

фізичного виховання і спорту