Засідання дискусійного клубу

У НН ІІМВСПН ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося засідання політико-правового дискусійного клубу «Аналітика».

Засідання відбулося у нещодавно відкритому приміщення лабораторії прикладних досліджень навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук. Під час заходу студенти спеціальності «Політологія» та «Соціальна робота» проаналізували витоки булінгу (цькування та проявів агресії до особистості з метою її принизити) і надали відповідь на питання: «Чи існувала ця проблема раніше або ж виникла як побічний ефект від глобалізації?».

Доповідачі довели, що проблема булінгу в українському суспільстві, незважаючи на заходи держави з протидії насильству, аж ніяк не зменшується, і все частіше ми спостерігаємо невтішні наслідки ігнорування насильства у суспільстві.

Навчально-науковий інститут
історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук