Відвідання наукового ліцею

Студенти факультету іноземних мов відвідали Науковий ліцей №3 міста Полтави.

Студенти 2 курсу факультету іноземних мов Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, що вивчають китайську мову та аспірантка університету із КНР Лі Вейхуа відвідали Науковий ліцей №3 міста Полтави.

Студенти разом із вчителем китайської мови цього ліцею Корінською О.О., яка за основним місцем роботи працює старшим лаборантом кафедри східних мов та навчається в магістратурі зі спеціальністю ,,Мова та література (китайська)ˮ, провели ряд заходів. Серед них – брейн ринг ,,Китай – країна майбутньогоˮ , майстер-клас з китайської каліграфії, інтелектуальна гра ,,Видатні китайські діячі та їх винаходиˮ. Під час заходів, учні ліцею отримали від Лі Вейхуа справжні китайські імена, які вони використовували під час спілкування.

Заходи були корисним досвідом для студентів університету й цікавими та пізнавальними для учнів ліцею. Вони були важливими і в плані профорієнтаційної роботи – учні ліцею планують вивчати китайську мову і надалі, й вступати до нашого університету. Для Лі Вейхуа це було початком проходження її аспірантської педагогічної практики у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Факультет іноземних мов