Фінансування на створення проекту

Студенти НН ІФМІТ взяли участь у тренінгу ,,UPSHIFT Українаˮ та отримали фінансування на створення проекту Open Studio Club.

Проект ,,UPSHIFT Українаˮ – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується в 22 країнах Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Проект втілює Фонд ,,Професійний розвиток Харковаˮ в межах програми ЮНІСЕФ ,,Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україніˮ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

,,UPSHIFT Українаˮ спрямований на розвиток професійних навичок підлітків та молоді. Проект має на меті покращити перспективи працевлаштування соціально вразливої молоді, яка постраждала від конфлікту на сході України, та допомогти проектам соціального підприємництва вирішити соціальні та екологічні проблеми у їхніх громадах.

Програма ,,UPSHIFT Українаˮ поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Це дає молоді навички та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їх громади отримують переваги від рішень, які пропонує молодь.

У першому етапі тренінгу від НН ІФМІТ взяли участь три команди з наступними проектами:

1. 1. Open Studio Club – створення youtube-студії для блогерів-початківців. Членами команди є Олеся Адамович (1 курс, спеціальність СО ,,Математикаˮ), Владислав Тєсцов (3 курс, спеціальність ,,Комп’ютерна інженеріяˮ) та студенти спеціальності  ,,Інженерія програмного забезпеченняˮ Олександр Боженко, Максим Каркачев та Дмитро Клопов.
  2. 2. Студія звукозапису. Членами команди є Віталій Кузнецов (2 курс, спеціальність ,,Комп’ютерна інженеріяˮ) та студенти спеціальності ,,Інформаційна, бібліотечна та архівна справаˮ Рустам Хакімов та Данило Калюжний.
  3. 3. Co Working – відкритий простір для спілкування. Члени команди: Клим Сковпін (2 курс, спеціальність ,,Інженерія програмного забезпеченняˮ), Наталія Леміш (1 курс, спеціальність інженерія програмного забезпечення), Олександр Снєжко (1 курс, спеціальність ,,Комп’ютерна інженеріяˮ) та Анастасія Арсеньєва (2 курс, спеціальність інформаційна, бібліотечна та архівна справа).

Всі три команди пройшли на другий етап.

В третій, фінальний етап проекту, пройшла команда  Open Studio Club. Члени команди взяли участь в триденному тренінгу, який був організований ,,UPSHIFT Українаˮ у місті Сєвєродонецьк. Під час заняття вчилися організовувати проектну та командну роботи, розробляли план розв’язання соціальної проблеми, яка є актуальною для студентської молоді.

3 листопада було підведено підсумки тренінгу ,,UPSHIFT Українаˮ в Сєвєродонецьку. Open Studio Club стали одними із п’яти команд-переможців проекту. Вони отримали фінансову підтримку від ,,UPSHIFT Українаˮ та UNICEF для реалізації проекту та втілення своїх ідей в життя.

Директорат НН ІФМІТ щиро вітає команду переможців Open Studio Club, наших агентів змін. Бажаємо натхнення та успіхів в процесі реалізації проекту та прагненні змінити життя студентської молоді на краще!

НН ІФМІТ