День факультету іноземних мов

В університеті відзначили День факультету іноземних мов.

На початку заходу, декан факультету, Світлана Шехавцова, тепло привітала всіх студентів та викладачів зі святом та висловила щирі побажання подальшого розвитку факультету. Далі урочистості продовжилися грандіозним концертом. Вірші, пісні, танці та флешмоб – всім цим студенти щиро вітали свій факультет зі святом.

Висловлюємо подяку НН ІКМ, студенти якого приєдналися до святкування та виступили з ліричними піснями та запальними танцями.

Факультет іноземних мов є одним з найбільших підрозділів нашого університету. За 27 років свого існування він об’єднав безліч талановитої молоді, випустив велику кількість кваліфікованих фахівців–вчителів, викладачів та перекладачів іноземних мов.

Наш факультет поєднує між собою безліч різних талановитих людей в одну велику родину. Бажаємо нових перемог і подальшого процвітання!

За інформацією ФІМ