Захисти дисертацій

29-30 жовтня відбулося виїзне засідання спеціалізованих учених рад із захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Виїзне засідання пройшло на базі комплексу «Мир» (м. Сєвєродонецьк).

Засідання проводиди дві спеціалізовані вчені ради університету:

Д 29.053.01 (голова – д. пед. н., проф. С. Савченко, заступник – д. пед. н., проф. О. Караман, вчений секретар – к. пед. н., доц. Н. Черв’якова);

Д 29.053.03 (голова – д. пед. н., проф. Л. Ваховський, заступник – д. пед. н., проф. С. Шехавцова, вчений секретар – к. пед. н., доц. Н. Мордовцева).

Цього разу кандидатами педагогічних наук стали 6 здобувачів з різних університетів України – ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Київського університету імені Бориса Грінченка, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»:

1. 1. Бойко М. А. „Розробка та впровадження електронних освітніх ресурсів у процесі навчання інформатики учнів початкової школи” (спеціальність 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті);
  2. 2. Співак С. М. „Проектування хмаро орієнтованого навчального середовища підготовки студентів галузі знань „Інформаційні технології” (спеціальність 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті);
  3. 3. Колгатіна Л. С. „Комп’ютерно орієнтоване управління самостійною роботою майбутніх учителів у процесі їх природничо-математичної підготовки” (спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті);
  4. 4. Гончарова І. С. „Формування полікультурної компетентності у майбутніх менеджерів туризму у вищих навчальних закладах” (13.00.04 – теорія і методика професійної освіти);
  5. 5. Панченко В. В. „Організація контролю навчальної діяльності майбутніх учителів іноземних мов у вищих педагогічних навчальних закладах України (кінець ХХ – початок ХХІ ст.)”,  (13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки);
  6. 6. Лун Фен „Формування політичної культури студентів в університетах КНР, України та Франції (порівняльний аналіз)ˮ (13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки).

На засідання також з’їхалися наукові керівники та опоненти з усіх куточків України – міст Києва, Харкова, Сум, Тернополя, Дрогобича та ін.

Захисти дисертацій відбулися в діловій, творчій та доброзичливій атмосфері.

Вітаємо нових кандидатів наук та їх наукових керівників з успішним захистом дисертацій! Бажаємо всім нових наукових звершень, особистих перемог, продовження наукових досліджень з актуальних соціальних та педагогічних проблем!

За інформацією спецрад