Презентація книги

Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу 29 жовтня відвідали презентацію нового роману Макса Кідрука.

Знайомство з літературною творчістю є важливою складовою культурного розвитку особистості. Спілкування з письменниками, вивчення нових літературних творів, обговорення цікавих тем – усе це дозволяє не тільки відпочити, а й збагатитися новими знаннями.

Саме тому 29 жовтня студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу разом із заступником директора з соціально-гуманітарної роботи вирушили до Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки. У закладі відбулася презентація нового роману Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди».

Макс Кідрук – український письменник та мандрівник. Незважаючи на те, що за освітою він інженер-енергетик, Макс є автором багатьох романів, серед яких «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», а також низки тревелогів.

Новий роман Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди» – це науково-фантастичний роман з елементами містики та соціальною драмою. Книга має оригінальний сюжет, де також аналізується часо-просторовий континуум на основі сучасного наукового розуміння фізики Всесвіту.

На презентації роману автор розповів не лише про свою книгу, а й розроблену доповнену реальність до неї у вигляді спеціального мобільного додатку.

Студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу мали можливість поспілкуватися з письменником, взяти автограф та більше дізнатися про інші його книги.

За інформацією НН ІнЕБ