Профорієнтаційна робота в Станично-Луганському  районі

Факультет іноземних мов продовжує проводити профорієнтаційну роботу.

В Станично-Луганському  районі були відвідані три школи:

• Комунальний заклад «Станично-Луганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Станично-Луганського району Луганської області»
  • Комунальний заклад «Кіндрашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області»
  • Комунальний заклад «Станично-Луганська спеціалізована школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені В.П. Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області».

Зустрічі з учнями 10-11 класів та  із керівництвом шкіл  проводила Н.В. Федічева. В ході профорієнтаційної роботи учні дізналися про можливість отримати вищу освіту за спеціальностями: китайська, японська,  турецька, арабська, англійська, німецька, французька, іспанська, мови та навчатися за державним замовленням. Федічева Н.В. зазначила, що вивчаючи іноземні мови в Луганському національному   університеті імені Тараса Шевченка, студенти розширюють  кордони свого світосприйняття, розвивають образне мислення і доторкаються  до світу країн Західної  Європи та Ближнього та Далекого Сходу. Випускники університету працюють  в навчальних закладах, торгівельних компаніях, туристичних фірмах, посольствах, консульствах та дипломатичних місіях.

Федічева Н.В. повідомила, що для успішного опанування східних мов  студенти вивчають культуруісторію, реалії, звичаї та традиції країни. Так, наприклад,  на заняттях з японської мови  студенти знайомляться з косплеєм, з J-pop (японська популярна музика), з J-rock  (японська рок-музика), з Visulkei (Вижуал-кэй – жанр японської музики). Учні аплодували, почувши цю інформацію. Також вони дізналися, що після другого курсу студенти мають змогу здавати екзамен Рёкусікен і ті, то успішно здав цей екзамен, можуть претендувати на працевлаштування або стажування в Японії.

Учні зацікавились інформацією й задавали питання про майбутнє працевлаштування, наявність гуртожитку в Полтаві, студентське життя на факультеті, про можливість вивчати корейську мову, яка зараз є дуже популярною серед молоді, й багато інших запитань.

Наприкінці зустрічей Федічева Н.В. зазначила, що буде надсилати всім учням, які за власним бажанням надали свої електронні адреси, важливу й корисну інформацію про Луганський національний   університет імені Тараса Шевченка та факультет іноземних мов.