Участь у конференції

Учені Луганського національного університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції, яка відбулася у Львові.

30 вересня – 2 жовтня на кафедрі філософії мистецтв факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Семіосфера культури в ландшафті сучасності» за участю вчених з України, Німеччини, Молдови, Польщі, Чехії. Захід було присвячено актуальним проблемам культурологічного, мистецтвознавчого та педагогічного дослідження всіх сфер мистецтва, художньої творчості, духовного та творчого життя суспільства.

У конференції на засіданні секції філософії мистецтв та культурології взяли участь викладачі кафедр дизайну Костюк О.П. і світової літератури та російського мовознавства Шпетна С.А. Під час обговорення піднімалися актуальні питання семіотичних проявів інформаційно-комунікативного потенціалу людського буття, символіки сакрального мистецтва у світовій та українській традиції, українського sacrum у контексті специфіки національного світорозуміння, сучасного образу чоловіка і жінки у PR та живописі та ін.