П’ятихвилинка в дитячому садку

В Старобільському дитячому садочку №11 “Сонячний” було проведено тренінгове заняття для вихователів.

На початку заходу вихователям було проведено тренінг з першої долікарняної допомоги, аби учасники мали необхідні навички для того, щоб за необхідності врятувати життя. Потім відбулося тренінгове заняття на тему «Стресостійкість в надзвичайних ситуаціях», адже в період надзвичайної ситуації, коли потерпілий потребує негайної, невідкладної допомоги, можливі будь які реакції учасників, тому тема стресостійкість та методи саморегуляції найнеобхідніше якщо учасник невзмозі стримати свої ємоції та швидко реагувати.

По завершенню заняття учасники заходу отримали усі базові необхідні знання та навички для швидкого реагування в разі надзвичайної ситуації.

За інформацією
коворкінг центру «Creative University»