Міжнародний день студентського спорту

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка відзначили День студентського спорту.

20 вересня 2016 року було започатковане відзначення Міжнародного дня студентського спорту. Цього року спортивні заходи з дня свята були проведенні на Луганщині, в місті Рубіжне. На захід з’їхалися понад 200 студентів з 10 навчальних закладів Луганської області. Збірні команди нашого закладу вищої освіти були представленні в стритболі чоловіків та жінок і волейболу чоловіків.

В кожному виді спорту наші спортсмени виступили тріумфально та  піднялися   на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Ірина Плясуля та Владислав Цицора були визнанні кращими гравцями стритбольного турніру.

Склад команд чемпіонів:

Волейбол – Данило Писаний (КЛНУ), Богдан Ружин (НН ІФВС), Микола Сердюков (НН ІнЕБ), Олександр Петренко (КЛНУ);

Баскетбол – жінки: Ірина Плясуля (НН ІнЕБ), Анна Пастушенко та Тетяна Квасова (НН ІПП), Єлизавета Ляшенко (НН ІТОТТ); чоловіки: Владислав Цицора (НН ІТОТТ), Олександр Кулачко (ФПН), Дмитро Карпенко (НН ІФВС),Максим Мясніков (НН ІТОТТ) та тренер-представник Євген Решетило (СГПК).

Збірні команди університету гідно відстояли спортивну честь шевченківців зі спортивних ігор присвячених Дню студентського спорту.

За інформацією голови спортивного клубу ЛНУ
Петра Ярошенко