Фестиваль думок в Полтаві

Студенти спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» НН ІКМ відвідали Фестиваль думок.

Фестиваль думок, за словами організаторів – це майданчик для відкритого обговорення викликів, що стоять перед громадою. Лідери неурядових організацій, активісти та представники місцевого самоврядування мають збиратися разом, щоб відкрито подискутувати на соціальні теми, які хвилюють полтавців, знайти нові ідеї та відповіді.

Проведення фестивалю співпало з  Днем українського кіно. Студенти відзначили цю дату відвідавши дискусію «Що відбувається з українським кіно і чого хочуть глядачі?», серед спікерів якої був відомий письменник, кінодраматург Андрій Кокотюха.

Під час дискусії обговорювалось фінансування українських фільмів, цензура та те, як зробити так, щоб глядач йшов у кінотеатр саме на українське кіно.

Перший Фестиваль думок у Полтаві завершив показ документальної стрічки «Будинок Слово» режисера Тараса Томенка.

За інформацією НН ІКМ