Участь у заході «Профіленд»

Вперше студенти і викладачі факультету іноземних мов прийняли участь в обласному фестивалі професій «Профіленд».

Захід відбувся 14 вересня. Головною метою цього заходу було ознайомлення населення з провідними закладами вищої освіти Полтавщини.

Студенти та викладачі усіх кафедр факультету іноземних мов активно заохочували до навчання на факультеті молодших школярів та учнів старших класів і спілкувалися з їх батьками. Маленькі дітки, учні середніх та старших класів, майбутні абітурієнти – усі були захоплені чарівною атмосферою вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, китайської, японської, турецької мов.

Завдяки креативності наших студентів 2-го курсу, спеціальності «Філологія. Мова і література (китайська, англійська)» Бабаханова Орестата  і Захожая Павла, а також викладача китайської мови Подмарьова О. О., викладача французької мови, доцента кафедри романо-германськихмов Шаповалової Л.В., завідувача кафедри теорії та практики перекладу, доцента Перової С.В., викладача іспанської мови Шкарлет В.О. на speaking street вишикувалась черга дорослих та малят, які бажали отримати надпис на руці іноземною мовою, зокрема китайською.

Студенти були активними: ділилися позитивними враженнями та досвідом вивчення іноземних мов, участю в наукових конференціях, проведенням студентських святкових заходів  на факультеті.

Викладачі мотивували майбутніх абітурієнтів до вступу саме у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та розповідали про переваги та перспективи навчання саме на факультеті іноземних мов, який зарекомендував себе як один з найкращих на теренах сучасної України.

За інформацією ФІМ