Екскурсія-знайомство з Полтавою

Для студентів-першокурсників НН ІКМ та ФІМ провели екскурсію містом Полтава.

Традиційно на початку навчального року викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва інституту культури і мистецтв, архітектор, фотохудожник, член спілки фотохудожників України Артур Саргісович Ароян провів екскурсію містом для першокурсників. Примітно, що попри багаторазове проведення, щороку інформація є новою та цікавою навіть для місцевих студентів та викладачів, які їх супроводжують.

Цього року долучитися до пізнавальної прогулянки було запрошено і студентів та кураторів факультету іноземних мов. Зібралася чимала кількість людей, охочих дізнатися щось цікаве про вже звичні споруди та вулички. Студенти та викладачі пройшли маршрутом давньої полтавської фортеці – валу, ознайомилися з цікавими та невідомими подробицями старовинних споруд, а також отримали позитивні враження від міста.

За інформацією НН ІКМ