Пізнавальний майстер-клас

5 вересня в межах проекту “Аура міста” студенти та викладачі кафедри дизайну НН ІТОТТ взяли участь у майстер-класі.

Мета проекту “Дослідницька АРТ-Резиденція “Аура міста” – дослідити ідентичність міста Старобільська, його художнє бачення, яке через синтез нових форм мистецтва з традиційним сприйняттям старого міста дасть можливість переосмислити культурну спадщину та знайти свій образ, стиль, втілення та шляхи реалізації стратегії розвитку.

Період проведення проекту з 26 серпня по 30 вересня 2019 року. За цей час в рамках заходу планується багато проектів, майстер-класів, зібрань та знайомств.

Так, наші студенти мали змогу відвідати майстер-клас малюнків в техніці граттажу (спосіб виконання малюнка шляхом процарапуваня гострим інструментом паперу, залитий тушшю або гуашшю) від сучасного художника з Полтави Вартана Маркар’яна.

Крім майстер-класу, Вартан розповів про свій досвід в мистецтві, показав свої роботи з граттажу, у 3D графіці, техніці живопису білим по білому та разом з студентами подискутував на тему сучасного мистецтва.

Майбутні дизайнери залишилися в приємному враженні від зустрічі та вдячні організаторам за натхнення в подальшому навчанні й набраному досвіді у талановитих живописцях України.

За інформацією кафедри дизайну