Участь у воркшопі

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся тренінг для вчителів англійської мови.

6 вересня в інформаційно-ресурсному центрі ,,Вікно в Америку” ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся воркшоп на тему ,,Залучення і колективне навчання студентів і всіх бажаючих вивчати англійську мову”, який провела експерт з вивчення англійської мови в Американському домі Марі Кетрін Снайдер.

Марі Кетрін Снайдер має ступінь бакалавра з англійської літератури (Університет Південної Кароліни) та ступінь магістра з TOESL (викладання англійської, як другої) в Інституті міжнародних досліджень в Монтереї. Вона викладала англійську мову в Університеті Боно в Ботсвані, Міністерстві закордонних справ в М’янмі, Чеській республіці, Коста-Ріці і США.

Тренінг пройшов в теплій атмосфері. Спілкування лише англійською мовою, різновікова категорія (від студентів до докторів наук) не завадило присутнім познайомитися, дізнатися щось нове і поділитися досвідом. Стікери та завдання об’єднали учасників тренінгу.

Марі дуже цікаво розповідала про те, як залучити бажаючих до вивчення англійської мови. За її словами, вчитель під час уроку може використовувати різні методи і способи вивчення мови, наприклад, перегляд фільмів, вивчення англійських пісень. Вона акцентувала увагу присутніх на тому, що потрібно постійно вдосконалюватися та розвиватися.

Сьогодні знання англійської мови – вже не данина моді, а реальна необхідність. Проведення таких заходів у нашому університеті сприяє ефективному вивченню та покращенню результатів володіння англійською мовою не лише серед студентів, а й вчителів та викладачів.

ЛНУ імені Тараса Шевченка