Організаційні збори на ФПН

На факультеті природничих наук пройшли організаційні збори першокурсників всіх спеціальностей.

З початком нового навчального року присутніх привітала декан факультету Наталія Мацай, яка також представила студентам заступників декана, секретарів деканату, завідувачів випускових кафедр, кураторів та викладачів.

Заступник декана з навчальної роботи Ольга Губська розповіла про організацію навчального процесу в університеті та його особливості на факультеті. Крім того, студентам детально було надано інформацію про умови та правила нарахування академічних стипендій у поточному семестрі та інші організаційні питання.

Заступник декана з соціально-гуманітарної роботи Аліна Латка розповіла про умови нарахування соціальної стипендії, перерахувала категорії студентів, що мають право на отримання таких стипендій та надала необхідні роз’яснення щодо необхідних документів.

Голова студентського самоврядування Олена Глущенко надала інформацію щодо структури студентського самоврядування факультету та представила старост академічних груп.

По закінченню заходу деканат факультету природничих наук побажав першокурсникам та викладачам продуктивної роботи у новому навчальному році, творчого натхнення, наукових здобутків та яскравого студентського життя.

За інформацією факультету природничих наук