Участь у тренінгу від Red Noses

Студенти-волонтери НН ІПП взяли участь у тренінгу за участю клоунів-лікарів з “RED NOSES Clowndoctors International”.

Треніг відбувся 31 серпня 2019 року на базі Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Команда Red Noses провела воркшоп з використання гумору у роботі з дітьми для волонтерів Червоного Хреста.

Міжнародна організація “RED NOSES Clowndoctors International” працює у лікарнях із хронічно та гостро хворими дітьми, у будинках для літніх людей, з людьми з розумовими та іншими порушеннями. Команда, яка прибула в Україну, – це чотири професійних клоуни: Поліна, Марко, Маріо та Ян. Ці волонтери, доречі, із різних країн Європи.

Студентка спеціальності «Психологія», координатор діяльності Товариства Червоного хреста України з психосоціальної підтримки населення міста Старобільська, який реалізується в вільному просторі “Сoworking-center – Creative University” Оксана Палагута говорить, що участь у цьому тренінгу є надзвичайно важливою. “Це  − цінний досвід та практика, як саме потрібно дарувати дітям радість завдяки веселим гумористичним заходам. Тепер це ми будемо впроваджувати і в своїй діяльності”, − наголосила волонтер.

За інформацією НН ІПП