День знань на ФІМ та в ІКМ

На факультеті іноземних мов та в інституті культури і мистецтв традиційно урочисто та яскраво відзначили День знань.

Знайомство першокурсників із дружньою родиною ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» розпочалось із кураторської години, де кожна група студентів змогла зустрітися зі своїми кураторами та одногрупниками, познайомитися, обговорити нагальні питання, дізнатися більше про навчальний процес в нашому університеті.

Після кураторської години студентів усіх курсів та викладачів було запрошено на святковий концерт. Декан факультету іноземних мов, доктор педагогічних наук, професор кафедри романо-германської філології – Шехавцова Світлана Олександрівна та директор інституту культури і мистецтв, кандидат філософських наук, доцент кафедри музичного мистецтва та хореографії Назаренко Неля Вячеславівна звернулись із привітальним словом до всіх студентів та побажали першокурсникам наснаги, успіхів у навчанні та яскравого студентського життя.

Адміністрація факультету, інституту та завідувачі кафедр також привітали студентів зі святом та побажали якомога більше звершень та перемог.

Студенти факультету іноземних мов та інституту культури і мистецтв підготували яскраві та приголомшливі виступи – пісні, танці, гру на музичних інструментах та відео-презентації нашого університету.

Традиційно концерт завершився гімном Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ми ще раз вітаємо всіх студентів і викладачів з початком нового навчального року та бажаємо усім творчої наснаги, цілеспрямованості та успішного навчального року!

За інформацією ФІМ та НН ІКМ