З Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка! Щиросердно вітаю Вас із Днем Незалежності України!

День Незалежності – це не просто свято. Це символ неділимості та недоторканності наших земель, особливо в час випробування на єдність та соборність.

До цього дня ми пройшли довгий шлях. За 28 років у нашій рідній державі сталося багато фундаментальних перетворень, але чи не найголовнішим здобутком стало формування нового свободолюбивого і патріотично налаштованого покоління українців. Сьогодні ми значною мірою взяли на себе тягар відповідальності за долю нашої країни, її державну незалежність та захист від посягань загарбника. І ми, шевченківці, можемо гордитися тим, що особисто причетні до виховання цього чудового покоління, якому належить перетворити Україну в успішну європейську державу.

Вітаю всіх з великим національним святом і від щирого серця зичу миру, добра, щастя, щедрої долі, достатку, міцного здоров’я, сили і наснаги. Нехай 28-рік Незалежності України принесе нам спокій, стабільність та процвітання!

З повагою голова Вченої ради
ЛНУ імені Тараса Шевченка