Чемпіонат України з важкої атлетики

У м. Городок (Хмельницька область) відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих.

Студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту успішно виступили на цих змаганнях і показали високі результати.

У категорії 73 кг І місце з упевненістю завоював  Олексій Шкурацький (студент 2 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт») показавши результати 286 кг у двоборстві. ІІ місце у цій категорії посів Віталій Сергєєв (студент 2 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт») з результатом 285 кг.

У ваговій категорії 67 кг срібну медаль отримав Дмитро Курдюков (студент 3 курсу, спеціальності «Середня освіта. Здоров’я людини») з результатом 257 кг у сумі двоборства.

Богдан Бурячек (студент 3 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт») у ваговій категорії 102 кг завоював бронзу з результатом 351 кг (сума двоборства).

У цьому році до нашого ЗВО вступають ще дві важкоатлетки. Тетяна Буднікова – 49 кг вагова категорія,  ка у сумі двоборства підняла вагу 143 кг і завоювала бронзову медаль та встановила рекорд України у поштовху з результатом 82 кг. Також, Тетяна отримала путівку на Чемпіонат Європи, який відбудеться восени. Тетяна Андріященко – у ваговій категорії 76 кг, виконала норматив Майстра спорту України.

Вітаємо наших та майбутніх студентів, їх тренера – випускника нашого ЗВО – Костянтина Селіванова з перемогою, та бажаємо їм подальших успіх.