День міста Кремінна!

13 липня у Кремінній відсвяткували День міста. Цього року нашому місту виповнилося 339 років. Не кожний населений пункт може похвалитися таким солідним віком.

Святкова програма розпочалася з чемпіонату Луганської області з богатирського багатоборства та богатирської тяги. Організаторами чемпіонату були: Федерація силового екстриму Луганської області, яку очолює викладач кафедри олімпійського та професійного спорту, Майстер спорту України Олександр Дубовой та ФСТ «Спартак», яку на громадських засадах очолює директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту – Юрій Полулященко. Це святкування пройшло за підтримки народного депутата України – Віталія Курила.

Урочиста частина свята розпочалася з привітання міського голови Юрія Прокопенка та вручення грамот і подарунків активним членам Кремінської міської громади. Так, почесними грамотами нагороджено: працівників навчальних закладів, дитячих садочків, закладів культури, медичних установ та інші.

Святкування Дня міста завершилося концертом за участі артистів естради та пінною дискотекою в стилі 80-90-х років.

За інформацією ННІФВС