До уваги абітурієнтів!

Шановні абітурієнти ОКР молодшого спеціаліста!

У 2019 році відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України конкурсний відбір для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальностями 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 073 «Менеджмент», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста здійснюється за результатами вступних випробувань у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017, 2018, 2019 років та фахового випробування.

Міністерство освіти і науки дозволяє, як виняток, прийом сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2016 року для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 073 «Менеджмент», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста від осіб, які вступали для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2016 році.