Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у Міжнародному симпозіумі

Доцент кафедри ТВПО НН ІТОТТ Валерій Колесніков взяв участь у 14-му Міжнародному симпозіумі українських інженерів-механіків.

Симпозіум відбувся 23-24 травня у Львові, в Національному університеті «Львівська політехніка». Колесніков В.О. виступив з доповіддю на пленарному засіданні «Вплив типу металевої матриці на механічну оброблюваність сталей та сплавів для енергетики».

Серед співавторів доповіді вчені проф. д.т.н. Балицький О.І з фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України, проф., д.т.н. Яцек Еліаш з Західнопоморського технологічного університету в м. Щецін (республіка Польща), а також молодший науковий співробітник, к.т.н. Гаврилюк М.Р.

Доповідь була присвячена використанню перспективних змащувально-охолоджувальних рідин, виготовлених на базі вітчизняної мінеральної сировини для застосування у виготовленні та ремонті деталей з різних сплавів. Ці напрацювання можна широко використовувати для поліпшення розвитку вітчизняної транспортної галузі. Після доповіді відбулась цікава наукова дискусія, в якій прийняли участь як українські вчені, так і науковці з закордону.

Також, Колесніков В.О. виступив з іншою доповіддю «Сучасні матеріали, поверхневе оброблення та захист деталей машин і конструкцій». Доповідь було представлено під час роботи в секції з питань дослідження механічної обробки аустенітної високонікелевої сталі.

Для обох доповідей Колесніков В.О. підготував ґрунтовні презентації. Окрім презентацій, учасники секції ознайомились з досягненнями в транспортній галузі кафедри технологій виробництва та професійної освіти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Міжнародний симпозіум такого рівня – це дуже важливий науковий захід, який проводиться кожні два роки в м. Львів починаючи з 1993 року. Організатором виступає Львівська політехніка. У науковому заході можуть брати участь вчені, які мають вагомі досягнення в певній галузі та активно співпрацюють з міжнародними партнерами. В цьому році участь прийняли науковці з України, Білорусі, Великої Британії, Сербії, Польщі, Словаччини.

Загалом під час роботи симпозіуму презентовано 91 доповідь, які вже видані збірником у pdf форматі.

За інформацією кафедри технологій
виробництва і професійної освіти

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024