Захист бакалаврських робіт у НН ІКМ
7.6.2019
4 червня у великій виставковій залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбувся захист бакалаврських робіт.
Захист відбувся бакалаврських робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» зі скороченим терміном навчання та спеціальності «Образотворче мистецтво» навчально-наукового інституту культури і мистецтв.
Кваліфікаційна комісія під головуванням доцента кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка О. К. Тарасенка відзначила високий рівень володіння студентами різними техніками образотворчого та декоративного мистецтва. І це при тому, що всі дипломники працювали в нехарактерних для них техніках, вдалися до творчих експериментів, які виявилися надзвичайно успішними.
Інна Давиденко представила на розгляд роботу, виконану в техніці «батик», під назвою «Івана Купала» (керівник Гуржій І. А.). Приємним сюрпризом для комісії стало те, що студентка створила ще й хустку за мотивами своєї роботи.
Живописна композиція «Бій» Світлани Компанієць (керівник Поліщук Т. В.) розкриває проблему впливу суспільної думки на особистість.
Марина Толмачова у своїй роботі «Сліпі» (керівник Мікеладзе Н. Г.), написаній за мотивами однойменної символістської драми М. Метерлінка, звернулася до теми сліпоти як символу людського страху та безпорадності.
Високу майстерність володіння комп’ютерною графікою продемонструвала Юлія Головйова у композиції «Три перетворення» (керівник Соболєвський О. В.), що зʼявилася під впливом трактату Ф. Ніцше «Так говорив Заратустра».
Особливо сильно вразила комісію та присутніх скульптурна композиція «Хто ми?» Надії Зайченко (керівник Гуржій І. А.), виконана із шамотної маси з подальшим випалюванням та глазуруванням.
Жанна Абель успішно склала комплексний екзамен та представила декоративну композицію «Пошук» (керівник Мікеладзе Н. Г.), у якій розкрила проблему інтернет-залежності молоді.
Створенню по-справжньому творчої атмосфери та мистецького контексту під час кваліфікаційного іспиту сприяла не лише аура музею, але й виставка робіт усіх студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», яка триває від 17 травня.
Бажаємо нашим бакалаврам подальшого професійного зростання, нових ідей для експериментів, творчої самореалізації!
За інформацією ННІКМ