Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти-військовослужбовці НН ІПП стали бакалаврами

З 20 по 26 травня в навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулася підсумкова атестація за освітнім ступенем бакалавра.

250 випускників стали бакалаврами. Серед них – студенти-військовослужбовці, учасники бойових дій.

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології – перший структурний підрозділ університету, який у 2015 році розпочав прийом студентів з числа військовослужбовців-учасників бойових дій, що виконують свій службовий та громадянський обов’язок на Луганщині внаслідок військової та інформаційної агресії проти України.

Отже, цьогорічний випуск бакалаврів НН ІПП є першим, який поповнився новою категорією. В основному, військовослужбовці обирають спеціальність «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», яка дає потрійну кваліфікацію та широкі можливості працевлаштування та кар’єрного зростання як під час військової служби, так і після звільнення.

Наразі на цій спеціальності за освітніми ступенями бакалавра та магістра навчається понад 400 осіб з числа учасників бойових дій; здійснено два випуски магістрів. Забезпечує освітній процес випускова кафедра соціальної педагогіки (завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор С. Харченко). Високий рівень довіри до кафедри забезпечується не тільки якістю кадрового складу кафедри й відповідно якістю освіти, а й специфікою організації освітнього процесу для військовослужбовців на основі індивідуального підходу та постійного соціально-педагогічного супроводу.

На підсумковій атестації військовослужбовці продемонстрували високий рівень як науково-теоретичної, так і професійно-практичної підготовки, яку вони отримали в реальній, складній та небезпечній службовій діяльності, спрямованої на захист територіальної цілісності на незалежності України.

Сьогодні навчально-науковий інститут педагогіки і психології та військовослужбовці-учасники бойових виступають одним фронтом, маючи спільну мету, проте специфічні методи і засоби, у боротьбі за незалежність України; реінтеграції молоді з окупованої території в освітній та правовий простір України.

 

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024