Студентська ліга України з гандболу

28 – 30 травня у Запоріжжі на арені ЗТР пройдуть матчі «Фіналу чотирьох» сезону Студентської ліги України з гандболу.

Проведення студентських змагань має величезний потенціал. У червні 2018 року була створена Асоціація студентського гандболу України (президент АСГУ – Євген Петрушевський).

28-30 травня в Запоріжжі відбудеться фінал Студентської ліги. У цьому «Фіналі чотирьох» візьмуть участь такі команди:

– Луганський національний університет імені Тараса Шевченка;

– Сумський державний університет;

– Запорізький національний технічний університет;

– Полтавська державна аграрна академія.

Всі ігри пройдуть у залі спорткомплексу ЗТР. Команди проведуть триденний турнір за коловою системою.

Тренер команди  Луганського національного університету імені Тараса Шевченка  Олег Леонтьєв зазначає: «Гандбол у нашому університеті з’явився ще в 1961 році, а в 2006-му наша команда стала основою збірною України, що завоювала срібло студентського чемпіонату світу. 10 наших студентів тоді отримали звання Майстрів спорту міжнародного класу.

Цьогорічна Всеукраїнська Студентська ліга – це перші такі змагання. Вважаю це дуже хорошою ідеєю й ми підтримуємо її. Студентська ліга є в баскетболі та волейболі. Тепер студентські всеукраїнські змагання є і в гандболі.

У «Фіналі чотирьох» студентської ліги-2019 наша команда зіграє у складі 12-ти наших студентів. 10-ть з них є гравцями «ЗТР-Буревісника» (тренер – Олександр Рєзанов). Ми налаштовані зіграти якнайраще».

За інформацією Олега Леонтьєва