Виставка в краєзнавчому музеї

16 травня у Краєзнавчому музеї міста Полтави відкрилася виставка робіт студентів та випускників кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

На виставці були представлені досить різнопланові роботи, виконані у різних техніках. Вітали присутніх директор музею Олександр Супруненко, заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Катерина Палій, викладач кафедри Наталія Мікеладзе, а також студенти-випускники – Назар Майструк та Марина Толмачова, чиї роботи також були представлені на виставці.

Чудова зала, піднесений настрій, справді майстерні, цікаві та непересічні роботи створили атмосферу свята. Виставити свої роботи у такій залі – доволі почесно. Хочеться відзначити справді високий рівень робіт, адже ми недарма пишаємося нашими викладачами та студентами, які знаходять баланс між натхненням та технікою, між творчістю та майстерністю.

Дана подія зацікавила не тільки студентів та викладачів, але і містян – на виставці справді є на що подивитися, від монументальних олійних полотен до вишуканої модульної кераміки, від сучасних плакатів та колажів до легких графічних етюдів та замальовок.

За інформацією НН ІКМ