Майстер-класи
2.5.2019
У межах Днів науки 24 квітня на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти було організовано та проведено майстер-класи.
Спочатку студенти спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технологій» продемонстрували дванадцять майстер-класів з декоративно-ужиткового мистецтва. Усі охочі змогли взяти участь у розпису і декупажі писанок, декоруванні тортів, виготовленні прикрас в техніці канзаші, виготовленні ляльок-мотанок, книжки-малишки, квітів з фоамірану і гофрованого паперу. Усім присутнім дуже сподобався формат проведення майстер-класів. Студенти не тільки продемонстрували свої вміння, але ще й змогли перейняти досвід колег, набути нових навичок, які знадобляться їм у їх професійній діяльності.
Потім відбулась конференція у студентів спеціальності «Професійна освіта. Транспорт» і «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства». Керував роботою секції доцент Олександр Беседа.
Спочатку завідувач кафедри Віктор Бурдун підбив підсумки участі студентів у конкурсі студентських наукових робіт, привітав переможців першого туру конкурсу в галузі «Професійна освіта» і «Технічні науки» і представив збірник наукових праць студентів і магістрантів кафедри. Далі він розповів студентам про досвід Республіки Чехія в організації освітнього процесу. Потім доцент кафедри Колесніков В.О. в інтернет режимі розповів про розвиток та впровадження нових технологій в автомобільному транспорт.
Потім з доповіддю виступив доцент Беседа О.О., який представив результати дослідження, яке було спрямоване на аналіз впливу різних технологій вирощування озимої пшениці на формування врожаю в Луганській області.
Далі результатами своїх досліджень поділились студенти і магістранти цих спеціальностей. Всього на секції заслухали доповіді 6 найкращих студентів.
Після наукової конференції студенти відвідали майстер-клас на 3Д-принтері у центрі «Вікно в Америку». Бурдун В.В. розповів про технологію 3Д-друку, познайомив студентів з 3Д-принтером, його характеристиками, принципом роботи, програмним забезпеченням і галуззю застосування 3Д-технологій.
За інформацією НН ІТОТТ