Студентська конференція

На кафедрі товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів відбулась ІХ університетська студентська науково-практична конференція.

Тема: «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг». Під час відкриття конференції з вітальним словом виступили: заступник директор навчальної роботи НН ІТОТТ Наталія Бикадорова;  к.т.н., доцент, завідувач кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів Людмила Сєногонова; голова ради молодих вчених і студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка Оксана Дудник; асистент кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів НН ІТОТТ Ольга Орешина.

Робота конференції була скоординована за 6-ма тематичними напрямами: «Товарознавчі аспекти підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг: інновації, питання якості та безпеки», «Новітні технології виробництва продукції»,  «Розвиток ринку товарів та послуг: галузеві аспекти» , «Експертиза товарів та послуг у забезпеченні розвитку конкурентоспроможної економіки України»,  «Стратегія і тактика митного регулювання  зовнішньоекономічної діяльності»,  «Теоретичні й методологічні аспекти управління інноваційною діяльністю».

У даній конференції взяли участь студенти нашого університету, Київського національного університету харчових технологій, фахівців Головного управління Державної фіскальної служби України в Луганській області, а також студента з канадського коледжу Algonquin м. Оттава.

Присутня на конференції заступник директора з навчальної роботи навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму Наталія Бикадорова подякувала організаційному комітету та координаторам конференції за проведення наукового заходу в рамках Днів науки 2019 року в університеті та висловила слова пошани доповідачам, учасникам та їх керівникам за розвиток науки в університеті, залучення молоді до наукових досліджень на теренах України.

За підсумками ІХ університетської студентської науково-практичної конференції «Формування механізмів управління якістю та конкурентоспроможністю товарів та послуг» доповідачів було нагороджено грамотами за участь.

Організаційний комітет та викладачі кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів висловлюють подяку учасникам, доповідачам та їх науковим керівникам і запрошують до участі у конференції наступного року.

За інформацією кафедри товарознавства,
торговельного підприємництва