Відбулося урочисте нагородження заслуженого працівника освіти України

Дмитру Ужченку, проректору ЛНУ ім. Тараса Шевченка, уручили медаль на урочистому нагородженні.

Церемонія відбулася в Луганській обласній державній адміністрації (м. Сєвєродонецьк). Як зазначалося раніше прес-центром ЛНУ, проректору присвоїли звання «Заслуженого працівника освіти України» відповідно до Указу Президента Петра Порошенка. Вручив державну нагороду проректору губернатор Луганської області Геннадій Москаль.

Почесне звання Дмитру Вікторовичу присвоїли за вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки, багаторічну сумлінну працю та професіоналізм. Незважаючи на неабиякий перелік заслуг проректора, сам заслужений працівник освіти стверджує, що ця нагорода є оцінкою за роботу всього колективу Луганського національного: «Університет не просто евакуювався і вижив, він ще й розвивається, рухається вперед завдяки зусиллям нашої стійкою команди». Також Дмитро Ужченко зазначає, що відчуває величезну гордість за університет, відзначений президентською нагородою. «Це свідчить, що нас не забувають, а навпаки – підтримують. А це сьогодні найважливіше для всього вишу», – говорить Дмитро Вікторович.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)