Марафон актуальних професій

15 березня у Міловому відбувся захід «Марафон актуальних професій», організований Міловським районним центром зайнятості.

Мета заходу – залучення абітурієнтів до навчання Участь у «Марафоні актуальних професій» взяли кілька закладів освіти Луганщини: Луганський національний аграрний університет, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та Старобільський медичний коледж.

Представники закладів освіти презентували свої структурні підрозділи, спеціальності, розказували про особливості навчання та можливості, які відкриває кожен інститут чи факультет. Аби учні мали змогу побачити студентське життя на власні очі, їм показали ознайомчі відеоролики.

Навчальні заклади, що демонстрували свої робітничі професії у вигляді презентацій, різноманітного роздаткового матеріалу та відкривали різнокольорову палітру сучасних  професій, також звертали увагу молоді до найбагатшого ресурсу молодіжного самовизначення та творчої самореалізації.

Організатори сподіваються, що захід виявився інформативним та пізнавальним для майбутніх випускників.

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка